LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЏИП ЕРУКА НА ДАЛЕЧИНСКО

4.590 ден

• Доживејте ја вистинската авантура со овој прекрасен џип Ерука кои има меки гуми, амортизери и пружини со висок квалитет и јачина.
• Погон на тркала, способен лесно да се справува со различни терени и препреки. Систем за радио контрола од 4Ghz за непречено возење без пречки, трка со повеќе автомобили во исто време.
• Џипот се движи лево – десно, напред – назад.
• Светлосни ефекти.
• Производот користи 3×1.5V AA батерии кои се вклучени во далечинското и една литиумска батерија за џипот.
• Димензии на пакувањето: 56х30х31 cm.
• Димензии на производот: 42х30х26 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЏИП ЕРУКА НА ДАЛЕЧИНСКО

4.590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!