LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПИШТОЛ НЕРФ ПЛАВ

1.460 ден

• Nerf Elite Shellstrike DS-6 blaster испукува 3 пикада одеднаш од граната што е наполнета во внатрешноста на бластерот.
• Бластерот има механизам за полнење на гранатата за испукување, се репетира бластерот, се нишани и се испукува.
• Сетот вклучува 6 пикада и 2 школки – секоја школка има капацитет за 3 пикада, а при испукување се ослободуваат сите 3 пикада одеднаш.
• Чувајте ги 2-те школки на бластерот во близина за брзо повторно полнење на истите.
• Пикадата се изработени од пена и се меки и безбедни.
• Производот е наменет за деца над 8 години.
• Димензии на пакувањето: 33х23х7 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПИШТОЛ НЕРФ ПЛАВ

1.460 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!