LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder булдожер Gelenkradlader FR 130 (3+)

1.690 ден

Практичните и разновидните компактни булдожери со зглобни тркала денес се незаменливи во градежништвото, рударството, земјоделството и шумарството. Уникатните детали и издржливоста на производите кои го посветува германскиот производител Bruder на својата колекција од играчки со децении го прави единствен и незаменлив во повеќе од 70 земји во светот. Булдожерот FR 130 има целосно функционална корпа што може да се заклучи во посакуваната положба. Корпата може да се движи нагоре или надоле. Оваа играчка е идеална за ‘малите работници’ кои ќе уживаат во пренесувањето на градежните матријали, земјоделството или како помош во шумарството.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder булдожер Gelenkradlader FR 130 (3+)

1.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!