LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА СВИТ НАТУРЕ СИВА СО СРНА КИКАБУ

5.992 ден

• Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
• Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби.
• Седиштето се поставува на 7 висини.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• 2 висини за поврзувае на појасите за рамо.
• Двоен послужавник со длабнатина за чаша.
• Прилагодлив послужавник во 3 посизии.
• Меко и удобно седење.
• Навлаката на седиштето е едноставна за чистење и одржување.
• Лесно се склопува и не зафаќа многу простор.

Нема на залиха

SKU: 55523 Категории ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА СВИТ НАТУРЕ СИВА СО СРНА КИКАБУ

5.992 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!