LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА TINY МЕЧЕ

4.290 ден

• Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
• Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби.
• Седиштето се поставува на 7 висини: 105, 101, 97, 93, 89, 85 и 81cm.
• Појасот за безбедност може да се подеси во 2 позиции.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Послужавник со дупла подлога кои лесно се вадат за миење.
• Прилагодувањето на послужавникот може да биде во 3 позиции.
• Лесно и компактно преклопување.
• Лесно ротирачки тркала кои можат да се закочат и по потреба да се монтираат.
• Голем потпирач за ноџињата за поудобно седењe кој може да се регулира во 3 позиции.
• Потпирачот за ноџињата може да се подесува во 2 висини зависно од големината на детето.
• Меко и удобно седиште обложено со еко кожа.
• Димензии на склопена: 105x54x25cm.
• Димензии на расклопена: 105x54x75cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА TINY МЕЧЕ

4.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!