LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА SPOONY МИНТ КИКАБУ

2.290 ден

• Оваа исклучително стилска и удобна столицата за хранење Spoony 2 во 1 ќе биде омилена на секое дете!
• Погодна е за деца до 36 месеци кои ќе можат самостојно да седат, изработена е од висококвалитетни материјали.
• Можност за подесување на послужавникот на три нивоа со отвор за чаша.
• Стабилни метални ногарки, кои совршено ќе се вклопат во ентериерот на вашиот дом.
• Удобно столче за седење со нелизгачки потпирач за нозе.
• Безбедносен систем со 3 точки на поврзување.
• Лесна за одржување и склопување.
• Димензии на производот: 60x25x89 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

хранилка

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА SPOONY МИНТ КИКАБУ

2.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!