LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА NUTRI STEEL ПЕТРОЛ ЗЕЛЕНА КИКАБУ

4.990 ден

• Столче за хранење 2 во 1, погодно за различни фази од детството.
• Погоден за деца кои можат да седат без помош до 36 месеци – прва фаза, до 60 месеци – фаза 2.
• Безбедносен систем со 5 точки на сврзување.
• Отстранлив двоен послужавник со држач за чаши.
• Подесување на послужовникот во 3 позиции.
• Потпирач за нозе за поголема удобност.
• Навлака од еколошка кожа.
• Дрвени ногарки.
• Димензии на производот: 59x53x9 cm.
• Димензии на пакувањето: 55×43,5×27,5 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

хранилка

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА NUTRI STEEL ПЕТРОЛ ЗЕЛЕНА КИКАБУ

4.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!