LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА И РЕЛАКСАТОР FANCY МИНТ КИКАБУ

14.990 ден

• Хранилка која може да се трансформира во релаксатор.
• Наменето за бебиња до 36 месеци или до максимална килажа од 14 kg.
• Подесување на висината на седиштето во 6 позиции.
• Прилагодлив наслон на седиштето во 4 позиции кои лесно се подесуваат, со една рака.
• Прилагодлив потпирач за нозе во 4 позиции.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Меко и удобно седиште.
• Нелизгачки ногарки.
• Двоен послужавник со држач за чаши кој лесно се вади.
• MP3 функција.
• Брз и лесен начин на склопување и расклопување.
• Релаксатор:
• Лента со играчки која може да се извади.
• 5 брзини на лулање.
• Сензор кој автоматски го вклучува лулањето кога детето ќе почне да плаче.
• 12 мелодии.
• Контрола на јачината на звукот.
• Тајмер за исклучување на 8, 15, 30 минути.
• Димензии на производот: 56x98x71 cm.
• Димензии на седишниот дел: 23x35x28 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА И РЕЛАКСАТОР FANCY МИНТ КИКАБУ

14.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!