LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА БРИ РОЗЕВА КИКАБУ

4.590 ден

• Удобна хранилка која лесно се трансформира од столче за хранење во столче за играње и забава.
• Наменета за деца до 36 месеци.
• Наменета за деца до 15 кг.
• Стабилни ногарки кои совршено ќе се вклопат во ентериерот на вашиот дом.
• Удобно столче за седење со мека и удобна подлога лесна за одржување.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Двоен послужавник со држач за чаша.
• Прилагодување на послужавникот во 3 позиции во зависност од големината на детето.
• Голем потпирач измеѓу ноџињата за поудобно седење

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА БРИ РОЗЕВА КИКАБУ

4.590 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!