LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХОРИЗОНТАЛНА СПИРАЛА ЗЕБРА 30ЦМ АМЕК

792 ден

• Спиралата е изработена од мек плиш, дизајнот го прави исклучително погоден да се стави на кревет, количка или транспортер.
• Спиралата за бебињата е инструмент за стимулирање на редовниот раст и развој за вашето бебе.
• Висечките додатоци се исклучително удобни за фаќање и влечење, што е добро за стимулирање на фините движења на рацете на бебето.
• Димензии на производот: 73 cm.

Нема на залиха

SKU: 8890691 Категории , Ознака:
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

зебра

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХОРИЗОНТАЛНА СПИРАЛА ЗЕБРА 30ЦМ АМЕК

792 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!