LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Baby мека играчка со глодалка (0м+)

560 ден

• Производот содржи меко кадифено куче со глодалка.
• Изработен е од различни ткаенини во светли нијанси.
• Идеална играчка за развој на Вашето малечко.
• Има прилагодлив прстен за закачување на посакуваното место.
• Идеална играчка со глодалка за деца од 0 месеци.
• Димензии на производот: 25х18х6 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Baby мека играчка со глодалка (0м+)

560 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!