LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДОУДОУ ЗАЈЧЕ 38ЦМ АМЕК

390 ден

• Доколку го барате најпогодниот подарок за новороденче, веќе го најдовте! Мека играчка за гушкање и грицкање направена специјално за најмалите бебиња. Направена е од безопасни материјали без лесни делови што може да се одделат, што може да го загрози здравјето на вашето дете.
• Платното на зајчето е исклучително меко комбинирано со различни бои. Зајчето е удобно за држење за малите бебешки рачиња.Бебето со негова помош се чувствува опуштено. Играчката има два практични додатоци – пластични геометриски фигури кои тропкаат и глодалка за бебешки запчиња.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 38 cm.
• Производот е произведен во Бугарија.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДОУДОУ ЗАЈЧЕ 38ЦМ АМЕК

390 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!