LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЏЕНГА МАЛА СО БРОЈКИ

120 ден

• Џенга која нуди бескрајни часови забава.
• Може да се игра со или без коцки, прво се редат плочките во форма на кула по 3 парчиња на ниво наизменично. Секој од играчите вади по една плочка од кулата внимавајќи да не ја сруши. Играта завршува кога ќе се сруши кулата.
• Доколку ја играте со коцките, кога ќе се фрлат се собира збирот и играчот треба да извлече плочка што соодветствува на збирот. Откако ќе ја извлече плочката ја става на врвот на кулата, по што коцки фрла наредниот играч.
• Губитник е оној кој ќе ја сруши кулата.
• Сетот се состои од 48 нумерирани дрвени плочки и 4 коцки.
• Димензии на производот: 16х5 cm.
• Димензии на пакувањето: 20x5x5 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

шминкерница

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЏЕНГА МАЛА СО БРОЈКИ

120 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!