LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРВЕНА СЛОЖУВАЛКА БУКВИ/БРОЈКИ

180 ден

• Ги развива фините моторни вештини на вашето дете.
• Обоени со акрилни бои.
• Безбеден и нетоксичен за деца.
• Рачно изработен од грижливи раце.
• Алатка за учење дизајнирана да помогне со сензорна стимулација и развој на мозокот на вашето дете.
• Димензии на производот: 17×17 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРВЕНА СЛОЖУВАЛКА БУКВИ/БРОЈКИ

180 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!