LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРВЕНА СЛОЖУВАЛКА ВО МЕТАЛНА КУТИЈА

100 ден

• Оваа дрвена сложувалка им дава можност на децата да ја истражуваат џунглата додека се забавуваат со прекрасни животни! Овие таблички креирани во загатки во форма на животни ќе го поттикнат вашето дете да измислува одлични приказни.
• Тие се специјално дизајнирани да бидат лесни за држење за малите раце.
• Димензии на производот: 13×8 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРВЕНА СЛОЖУВАЛКА ВО МЕТАЛНА КУТИЈА

100 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!