LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА СО ПРСТЕН НИП

235 ден

• Ја оддржува цуцлата чиста и е во дофат на бебето
• Голем отвор за лесно закачување на бебешката облека
• Наменето за цуцли со и без прстен
• Ременчето е направено од висок квалитет и е отпорно на плунка и пот

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА СО ПРСТЕН НИП

235 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!