LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦУЦЛА ЗА ШИШЕ ЧЕРИ СИЛИКОН х2 S НИП

170 ден

• Природна форма, слична до мајчината дојка направена од силикон.
• Дебел брстен за идеално да се вклопи во шишето да нема пролизгување.
• Стандардна цуцла која пасува за секое стандарно шише.
• Достапна во една големина со две различни големини на дупка за проток S (спор проток) и М (средна брзина на проток).
• Направено од безбедни и 0% BPA материјали.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦУЦЛА ЗА ШИШЕ ЧЕРИ СИЛИКОН х2 S НИП

170 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!