LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦУЦЛА ЗА ШИШЕ ШИРОК ОТВОР ЧЕРИ ГРИН АНТИКОЛИК КАУЧУК х2, 0+ МЕСЕЦИ М, НИП

320 ден

• Природна форма, слична до мајчината дојка направена од каучук.
• Изработена од висококвалитетен каучук.
• Оваа цуцла е идеална за родители и бебиња кои го користат системот на Cherry Green шишиња.
• Каучукот како материјал е издржлив и мек на допир, што прави цуцлата пријатна за усни и заби.
• Дебел прстен за идеално да се вклопи во шишето да нема пролизгување.
• наменета за користење на Cherry Green шишиња со широко отворено грло.
• Достапна во една големина со две различни големинa на дупка М (средна брзина на проток).
• Направено од безбедни и 0% BPA материјали.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦУЦЛА ЗА ШИШЕ ШИРОК ОТВОР ЧЕРИ ГРИН АНТИКОЛИК КАУЧУК х2, 0+ МЕСЕЦИ М, НИП

320 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!