LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДИНОСАУРУС

750 ден

• Играчката има сензор за близина кога ќе допре во нешто престанува да се движи.
• Различните бои на диносаурусот му овозможуваат на детето во распознавање на истите.
• Движењето и звуците на диносаурусот помагаат во развивање на чувството за ориентација кај дечињата.
• Производот користи 2×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 24x10x7 cm.
• Димензии на пакувањето: 36x21x12 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДИНОСАУРУС

750 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!