LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder приколка со кран со дрва (4+)

2.690 ден

• Оваа функционална приколка со механички кран и четири трупци дрва е подготвена за играње. Таа е многу функционална и лесно прилагодлива, а пак деталите на играчката се многу реални па со мала имагинација вашето дете ќе си игра со часови. Сите овие реални детали ги овозможува германскиот производител Bruder кои со својата колекција од играчки со децении се единствени и незаменливи на пазарот. Моделот има ротирачки товарен кран, што значи дека трупците не само што ќе се транспортираат, туку ќе можат и да се товарат или растовараат со помош на овој кран. Може да се прикачат и дополнителни елементи благодарение на неговата универзална кука. Приколката со механички кран и дрва има меки профилирани гуми кои ја комплетираат сликата и ја прават оваа играчка посебна.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder приколка со кран со дрва (4+)

2.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!