LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХЕЛИКОПТЕР СО ДИНОСАУРУС

1.290 ден

• Истражете го небото со овој целосно опремен хеликоптер на Playmobil, но бидете подготвени на вашиот пат да не се појави некој диносаурус!
• Завртете ги фаровите за подобар поглед на околината. Гледајте со чудење како летечкиот Pterodactyl се издигнува во близина. Користете ги перките на хелихоптерот кои со помош на топовите ќе се одбранат од непријателите – диносауруси.
• Сетот вклучува една фигура диносаурус Pterodactyl, пиштол за пикадо, украсно дрво, јајца и други додатоци.
• Светлото на хеликоптерот може да се врти во сите правци. Топовите од страните можат да пукаат и да се вртат. Клунот на диносаурусот може да се отвори.
• Димензии на пакувањето: 28х25х10 cm.
• Димензии на производот: 23х15х6 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХЕЛИКОПТЕР СО ДИНОСАУРУС

1.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!