LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦВЕТ МУЗИЧКИ РОЗЕВ 26ЦМ АМЕК

790 ден

• Овој производ е изработен од висококвалитетен плиш во нежни бебешки бои. Се погриживме да нема делови кои лесно се одделуваат, за да биде погоден дури и за најмалите. Кога ќе ја повлечете висечката врвка, дава пријатна приспивна мелодија, која помага да го смирите и да го заспиете вашето најмило суштество. Со помош на прстенот, цветот можете лесно да го прикачите на бебешка количка, креветче, хранилка, транспортер, итн.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се чисти со влажна крпа.
• Димензии на производот: 18 cm.
• Производот е произведен во Бугарија.

Нема на залиха

8890639 Категории ,
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦВЕТ МУЗИЧКИ РОЗЕВ 26ЦМ АМЕК

790 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!