LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦУЦЛА ЗА ШИШЕ ШИРОК ОТВОР АНТИКОЛИК СИЛИКОН х2, 0+ МЕСЕЦИ М, НИП

172 ден

• Анатомска обликувана цуцла за природно чуство на пиење.
• ANTI-COLIC вентил кој спречува голтање на воздухот и можност за грчеви.
• ACTIFLEX патентиран систем за непрекинат проток на течност.
• Универзална големина на цуцла со различни големини на отвор: S (бавен проток), М (среден проток) и L (брз проток) наменета за сите шишиња со широк отвор од брендот nip.
• Направено од безбедни и 0% BPA материјали.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦУЦЛА ЗА ШИШЕ ШИРОК ОТВОР АНТИКОЛИК СИЛИКОН х2, 0+ МЕСЕЦИ М, НИП

172 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!