LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦУЦЛА ЛАЖАЛКА ЧЕРИ КАУЧУК х2 , 6+ МЕСЕЦИ НИП

136 ден

• 6+ месеци
• Облик кој овозможува природно чувство на цицање како на мајчината дојка.
• Со отвор направен од латекс.
• Кружна форма која спречува создавање на притисок, произведена од мека и безбедна пластика

Нема на залиха

4491001 Категории: , , Достапно:
Бренд: NIP
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦУЦЛА ЛАЖАЛКА ЧЕРИ КАУЧУК х2 , 6+ МЕСЕЦИ НИП

136 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!