LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦУЦЛА ЛАЖАЛКА МИС ДЕНТИ СИЛИКОН 0-6 МЕСЕЦИ, НИП

270 ден

• Анатомски, ортодентска цуцла направена од силикон.
• DentalProtection – заштита на чуствителни вилици.
• DentalProphylaxe – спречување на неусогласување на забите и вилицата.
• DentalBalance – притисок за зајакнување на мускулите.
• Дизајнирана за совршено вклопување во секоја фаза на развојот на бебето.
• Анатомски облик за здрав развој на вилицата на вашето бебе од самиот почеток.
• Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦУЦЛА ЛАЖАЛКА МИС ДЕНТИ СИЛИКОН 0-6 МЕСЕЦИ, НИП

270 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!