LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦУЦЛА ЗА ШИШЕ РАМНА СО 3 ОТВОРИ, СИЛИКОН х2, 6+ НИП

175 ден

• Наменета за деца од 6+ месеци.
• Пред употреба стерилизирајте ја цуцлата во зовриена вода 5 минути. За да се избегне можно оштетување на цуцлата проверете дали има доволно количество на вода.
• ANTI-COLIC вентил кој спречува голтање на воздухот и можност за грчеви.
• ACTIFLEX патентиран систем за непрекинат проток на течност.
• Помага при учење на процесот за пиење.
• Направено од безбедни и 0% BPA материјали.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦУЦЛА ЗА ШИШЕ РАМНА СО 3 ОТВОРИ, СИЛИКОН х2, 6+ НИП

175 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!