LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Disney Baby Mickey/Minnie кукла

1.040 ден

• Производот има 1 мека играчка Baby Mickey.
• Го поттикнува развојот на рака-око, мануелни вештини и визуелната перцепција.
• Содржи глодалка за болните непца.
• Има еластични нозе, шушкави уши и стомакот на Mickey Mouse предизвикува шушкање.
• Идеален за деца од 6 месеци.
• Производот користи 1.5VxA батерија која не е вклучена во производот.
• Димензии на производот: 15х10х27 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Disney Baby Mickey/Minnie кукла

1.040 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!