LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder MAN TGA камион со кипер (3+)

3.490 ден

Уникатноста во деталите и функциите на овој камион MAN TGA 41.440 со кран е нешто што го инспирираше германскиот производител Bruder да го додаде овој производ како реплика во својата колекција од играчки, кои со децении се единствени и незаменливи на пазарот за висококвалитетни играчки во повеќе од 70 земји во светот. Ретровизорите на кабината можат да се преклопат. Додатниот кран може да се заврти за 360° за поголема прегледност и полесна функционалност на ‘малиот работник’. Кранот со кука може да се извади со помош на црвеното ротирачкото тркало и висината да се прилагоди со помош на хидрауликата. Камионот со кран има дополнителни четири потпорни ногарки кои му обезбедуваат поголема стабилност на кранот за работа.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder MAN TGA камион со кипер (3+)

3.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!