LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МУЗИЧКО ПИЈАНО МЕЧЕ

680 ден

• Музичко пијано кое му овозможува на вашето бебе да се запознае со различни видови на звуци и мелодии.
• Ова музичко пијано ќе му помогне на вашето бебе при подобрување на развојот на слух, визија и фините моторни вештини.
• Ја развива можноста за препознавање на боите.
• Производот користи 2×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 20x14x3 cm.
• Димензии на пакувањето: 24x18x6 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

музичко пијано

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МУЗИЧКО ПИЈАНО МЕЧЕ

680 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!