LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder трактор Claas Xerion 5000 (4+)

3.320 ден

Моќниот тракторот Claas Xerion 5000 е најновиот и иновативен модел на трактори. Германскиот производител Bruder ја произведе оваа реплика од овој трактор Claas Xerion 5000, кои ќе ги воодушеви вашите најмили. Исто како и оригиналниот трактор, оваа играчка има импресивни детали затоа Bruder се единствени и уникатни на пазарот во повеќе од 70 земји во светот. Овој врвен модел се карактеризира со амортизери и тркала кои се во иста големина и можат да се управуваат сите 4 истовремено, воедно се одлично балансирани и покрај неговата тежина. Кабината е целосно застаклена, има врати кои лесно се отвораат, и практични скалички. Овој трактор ќе биде омилен на вашите ‘мали земјоделци’ поради едноставното управување благодарение на амортизерите кои го олеснува вртењето на тракторот, а воедно ќе имаат можност да го управуваат овој трактор со дополнителното волаче што се вметнува низ покривот.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder трактор Claas Xerion 5000 (4+)

3.320 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!