LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Jeep полициско возило со фигура полицаец (4+)

3.490 ден

• Исто како и во нормалниот живот, зголемениот број на сообраќај и возила значи дека сообраќајните прекршоци се во раст. Поради оваа причина, сега е време за спроведување на законот и редот со помош на овие возила. Полициското возило се заснова на познатиот Jeep Wrangler Unlimited и се одликува со привлечен и впечатлив дизајн во боја типичен за САД, како и модул за предупредување на покривот. Германскиот производител Bruder ја произведе оваа реплика од овој модел на џип кои ќе ги воодушеви вашите најмили. Исто како и оригиналниот џип, оваа играчка има импресивни и иновативни функции, затоа Bruder се единствени и уникатни на пазарот во производството на ваков тип на производи. Jeep Wrangler Unlimited Rubicon покрај дводелниот отстранлив покрив, се отвора и хаубата, задната врата и сите 4 странични врати. Возилото обезбедува доволно простор во внатрешноста за четири фигури. Тркалата се карактеризираат со типична амортизација за теренски возила и меки гуми со привлечен SUV дизајн. Полициската верзија на моделот Jeep се одликува со ново развиен светлосен и звучен модул со 4 функционални копчиња:
• звук на моторот
• полициска сирена
• сирена за противпожарна служба
• сигнал за зборење
• Полицаецот е целосно опремен, појасот на половината содржи важни алатки за секојдневната полициска работа како лисици, оружје, радио уред и палка.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Jeep полициско возило со фигура полицаец (4+)

3.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!