LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder MAN TGS камион за чистење улици (4+)

4.880 ден

• Камионите за чистење патишта се незаменлива помош за секоја општина. Ниту едно друго возило не може да гарантира толку ефикасно чисти патишта и тротоари како овој камион. MAN TGS е совршен партнер. Благодарение на издржливиот дизајн овој камион е често возило на улиците. Специјалниот дизајн на овој камион кој е реплика на оргиналниот производ, германскиот производител Bruder ги овозможува сите овие реални детали кои со својата колекција од играчки со децении се единствени и незаменливи на пазарот. Овој камион има две ротирачки и прилагодливи четки за чистење кои исто така може да се прилагодат во висина. Долгата четка е поставена под возилото за чистење на улиците е уште една од деталните карактеристики. Задниот дел има флексибилното црево, вклучувајќи и цевка за вшмукување за чистење на поголеми количини нечистотија. Контејнерот за отпад може едноставно да се навали и да се отвори задната врата за да се испразни.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder MAN TGS камион за чистење улици (4+)

4.880 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!