LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Bworld фарма со крава и фигура земјоделец (4+)

2.740 ден

Оваа фигура фармер работник на терен ќе биде одличен додаток во колекцијата на вашите ‘мали работници’.Фармерот на Bruder е облечен во работна опрема како капа и фармерска облека кои се типични за фрмерите. Специјалниот дизајн на германскиот производител Bruder ги овозможува сите овие реални детали на оваа фарма со животни и фигура кои се додатоци во својата колекција од играчки со децении се единствени и незаменливи на пазарот. Шталата расолага со алатки за работа како што се количката за товар, вила, гребло,лопата корита за вода и голема хранилка за животните, и два кафеза за животни кои ќе ја зголемат детската игра и ќе ја направат повозбудлива. Фигурата е направена од здрави материјали и е детално изработена, таа има зглобни движења на раката и ногата, за да може да се движи во различни позиции и да изведува различни дејства. Фармата содржи две животни една крава и едно теле, и во кафезот на кравата има машинска четка за чистење и одржување на хигиената на животните.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Bworld фарма со крава и фигура земјоделец (4+)

2.740 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!