LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder MAN TGA камион кипер (3+)

2.620 ден

Возачката кабина на камионот MAN со кипер има впечатливи карактеристики и детали. Ретровизорите на кабината на возачот можат да се преклопат. Коритото на камионот може да се крене на кипер за полесен истовар и воедно да се отвори задната врата на коритото. Гумите со шари и специфичините детали на камионот кој е реплика на оргиналот го прави овој производ уникатен и единствен. Сите овие реални детали ги овозможува германскиот производител Bruder кои со својата колекција од играчки со децении се единствени и незаменливи на пазарот. Овој камион на кипер ќе биде еден од омилените на вашите ‘мали работници’.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder MAN TGA камион кипер (3+)

2.620 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!