LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder John Deere трактор за косење со приколка и фигура (4+)

2.040 ден

• Косилката John Deere е идеална за грижа на тревниците бидејќи има одлични перформанси. Во овој контекст, John Deere X949 се издвојува со извонредна работа и возење. Оваа косилка за седење е најновото дополнување на широката палета на комерцијални и општински возила на германскиот производител Bruder кои со својата колекција од играчки со децении се единствени и незаменливи на пазарот во повеќе од 70 земји во светот. Овој модел се одликува со единицата за тројно косење кое има прилагодлива висина. Овој сет располага со приколка што може брзо и лесно да се закачи за транспортните алатки и градинарскиот отпад. Вклучена е и градинарска фигура која има зглобни раце и нозе кој можат лесно да се движат со цел да ја зголеми забавата кај децата.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder John Deere трактор за косење со приколка и фигура (4+)

2.040 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!