LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Land Rover Defender теренско возило + JCB мини багер и фигура (4+)

3.490 ден

Неверојатен теренски квалитет и безвременски дизајн на Land Rover во комбинација со микробагерот JCB со вистински детали е токму посакуваната играчка за ‘малите градежни работници’. Благодарение на неговите изненадувачки детали како оргиналниот џип кој германскиот производител Bruder ја има оваа реплика во неговата колекција од играчки, се истакнува со детали како хауба која се отвора за да го покаже моторот, предните и задните врати на џипот се отвараат, а пак додека задното седиште и спојката на шипката исто така може да се отстранат. Поради добрата амортизација на овој џип се овозможува лесна контрола на возилото, и транспорт на приколката со багер кое го прави контролирањето на ова возило само детска игра. Багерот што го придружува исто така е неверојатен со деталите. Благодарение на ротирачката шасија, може да се работи на секој агол во градилиштето. Цврстата приколка со влечна лента која има задна врата и профилирани меки гуми го прават овој производ уникатен. На овој сет не му недостасува ништо, освен креативноста на неговите мали работници.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Land Rover Defender теренско возило + JCB мини багер и фигура (4+)

3.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!