LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Krone балирка за квадратни бали (4+)

3.740 ден

• Krone Big Pack 1290 HDP VC е иновативна машина за берба, која на децата ќе им овозможи со мала имагинација да се почуствуваат како вистински земјоделци. Германскиот производител Bruder ја произведе оваа реплика од овој врвен модел од машината KRONE, со новата серија на квадратни бали BiGPack кои ќе ги воодушеви вашите најмили. Исто како и оригиналната машина за берба, оваа играчка има импресивни и иновативни функции затоа Bruder се единствени и уникатни на пазарот. Берењето на сеното се врши со движење на малите странични тркала, додека двете големи бали може да се постават на средината на машината и автоматски да ги транспортира до празнење кога е активно спуштањето на рампата. Горните и страничните вратички на машината можат да се отворат, кои воедно обезбедуваат пристап до деталната механика. Производот има стабилизатор/ногарка кој обезбедува стабилност на приколката додека не е прикачена на некое возило.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Krone балирка за квадратни бали (4+)

3.740 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!