LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Cat валјак за асфалт (3+)

1.240 ден

• Играчка дизајнирана за мали градилишта и работи на патишта, обезбедувајќи реални и детални искуства за играње.
• Управување со остри кривини: компакторот се одликува со остри кривини волан, што овозможува тесен радиус на вртење за прецизно маневрирање, подобрување на способноста за играње и реализам на играчката.
• Реални детали: играчката нуди реални детали како рачна сопирачка и завртки на ролерите, зголемувајќи ја автентичноста на искуството за играње.
• Наменето за деца над 3 години.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Cat валјак за асфалт (3+)

1.240 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!