LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder JCB виљушкар (4+)

1.840 ден

Овој нов вилушкар JCB 30-19E Teletruk е дел од новата генерација на иновативни производи. Германскиот производител на играчки BRUDER успеа оваа технологија да ја претвори во реалистично искуство со додавање на овој производ во својата колекција од играчки. Кипот на виљушкарот се прилагодува во висина, може да се повлече и заклучи, аголот на вилушката исто така може да се прилагоди, затоа е идеален за ‘малите работници’ кои ќе уживаат во пренесувањето. Моделот е лесен за ракување што им овозможува на децата да маневрираат товар во најтесниот простор исто како и оригиналот.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder JCB виљушкар (4+)

1.840 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!