LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Bworld фигура пожарникар

810 ден

Оваа фигура пожарникарски работник на терен ќе биде одличен додаток во колекцијата на вашите ‘мали работници’.Пожарникарскиот работник на Bruder е облечен во работна опрема со цврста капа и проѕирен штитник за очи, пожарникарска облека за заштита од изгореници, кои се типични за пожарникарски работници на терен, поради високо ризичата работа. Дополнителните алатки за работа како што се пренослив противпожарен апарат и токи-вокито ќе ја зголемат детската игра и ќе ја направат повозбудлива. Фигурата е направена од здрави материјали и е детално изработена, за да може да издржи на интензивната игра на децата. Таа има зглобни движења на раката и ногата, за да може да се движи во различни позиции и да изведува различни дејства. Оваа фигура е идеална за развивање на имагинацијата на децата, воедно помага децата да ги научат различните видови работници и нивните професии. Сите овие реални детали ги овозможува германскиот производител Bruder кои со својата колекција од играчки со децении се единствени и незаменливи на пазарот. Таа може да биде користена и како дополнување за игра со другите модели на Bruder за по-реалистично искуство при играта.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Bworld фигура пожарникар

810 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!