LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder автомобил со фигура и велосипед (4+)

2.640 ден

• Велосипедизмот е многу популарен во денешно време. Овој спорт е релаксирачко хоби за многу луѓе да заборават на нивните секојдневни грижи со тоа што ќе бидат надвор во природни средини.Уникатноста во деталите и издржливоста на овој производ е нешто што го инспирираше германскиот производител Bruder да го додаде овој производ во на својата колекција од играчки, кои со децении се единствени и незаменливи на пазарот за висококвалитетни играчки. Фигурата со врвна облека за велосипедизам ја одржува кондицијата со помош на новиот модел на тркачки велосипед. Транспортот е многу лесен со овој автентичен спортски автомобил и неговиот новоразвиен багажник за велосипеди кои може да се вметне на задното стакло на спортскиот автомобил, и можат да се транспортираат два велосипеди.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder автомобил со фигура и велосипед (4+)

2.640 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!