LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БЕБЕШКА ПОДЛОГА

1.100 ден

• Забавен начин за зајакнување на мускулатурата на бебињата, развој на сетилата за слух и способноста за распознавање на боите и формите. Додека лежи и игра со висечките играчки детето може да ја зајакнува мускулатурата.
• Без обрачот мозе да се користи како подлога за седење.
• Димензии на пакувањето: 60x55x4 cm.
• Димензии на производот: 76x68x57 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БЕБЕШКА ПОДЛОГА

1.100 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!