LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АВТОМОБИЛ РАСТИ НА ДАЛЕЧИНСКО

2.900 ден

• Дали сте подготвени за трка?!
• Автомобил кој е совршен за секој љубител на филмот Cars или љубител на RC Cars 3 Fabulous Turbo Racer LMQ! Секое возило има иконски детали инспирирани од филмот Cars на Disney.
• Овој произовод им овозможува на децата да комуницираат во реално време со разнобојните актерски екипи од филмовите.
• Брзи и забавни натпреварувачи се совршени за трки и раскажување на приказни.
• Произоводот користи 2х1.5V AA батерии во далечинскиот управувач и 6х1.5V AA во автомобилиот кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 50х20х25 cm.
• Димензии на производот: 32х15х7 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АВТОМОБИЛ РАСТИ НА ДАЛЕЧИНСКО

2.900 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!