LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АВИОН

200 ден

• Израдувајте го вашето најмило со ова слатко авионче.
• Светлосни и звучни ефекти.
• Производот користи батерии кои се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 18×15 cm.

Нема на залиха

SKU: 33760 Категории , Ознака:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АВИОН

200 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!