LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЗАШТИТНИК ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КИКАБУ

160 ден

• Овој производ е дизајниран да ги спречи децата да ги отвараат варатите на фиоките,ормарите,фрижидерите. Може да се користи на метал,дрво,пластика, ламинат и обложени површини. Се применува надворешно и е исклучително корисен производ.
• Димензии на производот: 17x3cm.
• Димензии на пакувањето: 24,5x10x2cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЗАШТИТНИК ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КИКАБУ

160 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!