LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЗАШТИТНИК АГОЛЕН

170 ден

• Заштитник кој е дизајниран да спречи децата да ги отвораат фиоките. Содржи самолеплива лента која го олеснува поставувањето.
• Производ кој може да се користи за сите видови фиоки.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЗАШТИТНИК АГОЛЕН

170 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!