LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЗАЈЧЕ БЕЛО СО МАИЧКА 30ЦМ АМЕК

790 ден

• Зајче кое е изработено од мек и исклучително пријатен на допир плиш.
• Ова убаво зајче чека да го израдува својот нов сопственик со својата мека плишана прегратка.
• Состав на производот: текстил, филери, и бои безопасни за здравјето.
• Димензии на производот: 21x30x12 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

зајче бело

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЗАЈЧЕ БЕЛО СО МАИЧКА 30ЦМ АМЕК

790 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!