LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПУДЛА СО СВЕТКАВА ШЕПА 38ЦМ АМЕК

920 ден

• Оваа убава пудлица може да се претвори во најпрекрасниот подарок за вашето дете. Пудлиците се познати по својот отмен, елегантен изглед, и тој факт е одлично пренесен преку оваа плишана играчка.
• Оваа пудлица на Амек Toys е изработена од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Оваа убава пудлица со светкава каишка чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот е достапен во две бои: розева и зелена.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 38 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПУДЛА СО СВЕТКАВА ШЕПА 38ЦМ АМЕК

920 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!