LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВЕЛОСИПЕД LOCO MUNDO 12” РОЗЕВ

3.890 ден

Нов велосипед со впечатилв дезен достапен во четири бои плав, сив, жолт и розев. Велосипедот овозможува мускулно зајакнување, подобрување на кондицијата, физичка активност, одржување на рамнотежа како и неограничена забава. Опремен со меко и издржливо седиште и корпа. Седиштето може да се прилагоди на висината на детето. Велосипедот има помошни тркала кои лесно се отстранувааат, една брзина и штитник за ланец. Наменето за дечиња на возраст од 1-4 години. Со силиконски тркала кои при движење светат. Големина на гумите: 12′. Димензии на производот: Со помошни тркала: 88x65x40 cm. Без помошни тркала: 88x65x10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
7888492 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Тежина 10000 кг
Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВЕЛОСИПЕД LOCO MUNDO 12'' РОЗЕВ

3.890 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!