LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВЕЛОСИПЕД LOCO DRIVE 20” ВИЛЕР ЦРВЕН

8.290 ден

Опремен со меко и издржливо седиште. Седиштето може да се прилагоди на висината на детето. Велосипедот има 7 брзини. Наменето за дечиња над 8 години. Големина на гумите: 20′. Димензии на производот: 130x80x57 cm. Седишен дел: 16x24x5 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Тежина 10000 кг
Димензии 19 × 104 × 65 cm
Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВЕЛОСИПЕД LOCO DRIVE 20'' ВИЛЕР ЦРВЕН

8.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!